Strony WordPress

Tworzymy strony dla firm na CMS WordPress

Strony na WordPress

CMS nr 1 dla Twojej strony internetowej

Myślisz o stworzeniu strony internetowej dla swojego biznesu? Atrakcyjna strona internetowa to najefektywniejszy kanał komunikacji pozyskiwania klientów w internecie. Jeśli jedank zależy Ci nie tylko na posiadaniu nowoczesnej strony www, ale także jej łatwa obsługa, to powinnieneś zainteresować się naszą ofertą stron tworzonych na CMS WordPress.

Czym jest WordPress? Jest to darmowy system do zarządzania treścią, który umożliwia łatwe tworzenie i edytowanie treści na stronie bez znajomości kodowania. Jest to obecnie najprostszy i najpopularniejszy sposób na stworzenie strony internetowej firmy, bloga czy nawet sklepu internetowego. O skali jego popularności najlepiej przemawia fakt, że WordPress obsługuje ponad 40,0% wszystkich stron internetowych w Internecie. To oznacza, że więcej niż co trzecia odwiedzana w sieci witryna jest prawdopodobnie obsługiwana przez WordPress.

Tworzenie stron internetowych opartych o CMS WordPress to nasza specjalność. Jesteś zainteresowany przygotowaniem nowoczesnej strony internetowej na platformie WordPress? Skontaktuj się z nami, a my przedstawimy Ci ofertę skrojoną do twoich potrzeb.

Projektowanie stron internetowych warszawa

Strony na WordPress

Jeden system CMS - wiele możliwości

Nasza agencja posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu stron Wordpress. Jednym z powodów dla których WordPress stał się naszym podstawowym narzędziem pracy jest zaufanie jakim obdarzyły go największe firmy na świecie. Należy wymienić tu takie uznane marki jak Mercedes Benz, Sony Music, zespół The Rolling Stones, BBC AMERICA czy Katy Perry. Drugą rzeczą, która uwiodła nas w tym systemie jest jego wszechstronność. Wiele osób błędnie postrzega WordPress wyłącznie jako platformę blogową, gdyż takie były jego początkowe zastosowanie. Wraz z kolejnymi wersjami WordPress coraz bardziej odchodził od swych blogowych korzeni i stał się pełnoprawnym systemem CMS. Dziś, prócz bloga można na nim stworzyć: strone firmową, forum, portfolio, katalog czy sklep internetowy.

Projektowanie stron w Warszawie

Strony Wordpress

Prosta obsługa i oszczędność czasu.

Strona, którą stworzymy dla Ciebie na CMS WordPress pozwoli Ci zaoszczędzić mnóstwo czasu, a jej obsługa będzie tak banalnie prosta, jak edycja tekstu w Wordzie. Z poziomu intuicyjnego panelu administracyjnego będziesz mógł komfortowo dokonywać wszelkich zmian na stronie. Również dokonanie aktualizacji platformy nie będzie stanowiło dla Ciebie żadnego problemu. Z pomocą strony na WordPressie z łatwością dokonasz edycji treści i obrazów, dodasz multimedia, zmienisz pozycję podstron w menu, czy też zamieścisz galerię zdjęć. Obsługa WordPressa nie wymaga secjalistycznej wiedzy ani umiejętności kodowania, z tego powodu z jego obsługą poradzą sobie bez problemu osoby nie techniczne.

Nasze atuty

Najwyższa jakość, nowoczesne rozwiązania, wygodna obsługa

Tak projekujemy strony internetowe Kalisz

Prosty system do zarządznia treścią (CMS WordPress)

Dedykowany projekt graficzny zgodny z najnowszymi trendami

Zoptymalizowany kod strony pod SEO

Zoptymalizowana pod kątem szybkości działania.

Strona dopasowana do wyświetlania na różnych urządzeniach (responsywna)

Galeria zdjęć, slider, statystyki Google Analytics

Pomoc i wsparcie techniczne dla klientów

projektowanie stron internetowych warszawa

Strony WordPress czy WIX - co jest lepsze?

Obecnie pojawia się wiele alternatyw dla systemu zarządzania treścia jakim jest WordPress. Jedną z nich są kreatory stron internetowych jak WIX, które umożliwiają stworzenie witryny bez ingerencji w kod. Jakie są różnice pomiędzy tymi dwoma rozwiązaniami? Przede wszystkim WordPress jest narzędziem typu open source tzn. o otwartym kodzie źródłowym co umożliwia łatwą edycję i dokonywanie modyfikacji w kodzie. Korzystając z oferty WIX strona internetowa nie jest twoją własnością, a jedynie ją "wynajmujesz" płacąc miesięczny abonament. Gdy przestaniesz ją opłacać strona zniknie, a możliwości jej przeniesenia na inną platformę są bardzo ograniczone i jednocześnie kosztowne. Kolejną przewagą WordPressa jest liczba rozszerzeń, które pozwalają dodać dodatkowe funkcje do strony. WordPress posiada baze 55 000 darmowych wtyczek, podczas gdy WIX zawiera jedynie 200 darmowych rozszerzeń. Werdykt: stworzenie strony na WordPress jest rozwiązaniem dającym większą elastyczność i dowolność. Nie mamy tu takich ograniczeń jak w przypadku kreatora WIX, co oznacza, że jest to narzędzie znacznie bardziej przyjazne i komfortowe dla właścicela strony.

Jak projektujemy strony WordPress?

burza mozgow

Planowanie

Na tym etapie zbieramy wymagania, opracowujemy układ i kolorystykę strony.

szkic strony

Grafika strony

Gdy mamy już wszystkie teksty i zdjęcia przygotowujemy wstępny projekt graficzny Twojej strony.

design strony

Programowanie

Po akceptacji projektu, przystępujemy do kodowania strony i wdrożenia jej do CMS’a WordPress.

wdrożenie projektu

Optymalizacja strony

Po wdrożeniu strony, pracujemy jeszcze nad tym, by strona była przyjazna wyszukiwarką i jak najszybciej się wczytywała.

Strony na WordPress - Realizacje

Strony WordPress - Tworzenie, projektowanie optymalizacja

Potrzebujesz strony internetowej, która przyciąga uwagę?

Przedstaw nam swoje oczekiwania, a my zajmiemy się resztą.

strony internetowe warszawa cennik

Strony na WordPress- Cennik

Choć WordPress jest rozwiązaniem darmowym, nie oznacza to że stworzenie na nim strony nic nie kosztuję. Proces stworzenia nowoczesnej i skutecznej strony www wymaga wymaga wielu godzin pracy i posiadania specjalistycznej wiedzy. To bardzo złożony proces, który wymaga zaangażowania wielu osób m.in grafika, programisty, specjalisty od marketingu. Kazdego klienta traktujemy indywidualnie i przedstawiamy mu wycenę w oparciu o jego potrzeby i oczekiwania. Przygotowane przez nas strony Wordpress powstają w oparciu o autorską grafikę, inaczej mówiąc szyjemy na miarę. Tak jak krawiec dobiera odpowiednie materiały i krój w oparciu o wymagania klienta, tak my określamy grupę docelową do której kierowana jest strona, tworzy projekt graficzny, programujemy i optymalizujemy stronę. Choć nie mamy sztywno określonych widełek za wykonanie strony, bo każdy projekt traktujemy indywidualnie, to możemy jednak oszacować, że koszt podstawowej strony firmowej to około 1500 zł netto. Zachęcamy do kontaktu z nami, w ciągu 24h prześlemi wycenę stworzenia strony na WordPress.


Chcesz poznać wycenę Twojej strony internetowej?

projektowanie stron internetowych warszawa

Optymalizujemy strony WordPress w standardzie!

Nie tylko sprawimy, że Twoja strona będzie świetnie wyglądała, ale również zapewnimy, że będzie odpowiadała najlepszym praktykom SEO. Optymalizacja strony internetowej pod kątem wyszukiwarek internetowych ma kluczowe znaczenie dla zwiększenia widocznośći Twojej witryny w sieci. Integralną częścią tworzenia przez nas stron WordPress są wszelkie działania mające pomóc Ci w zdobyciu jak najlepszej pozycji w wyszukiwarce. Sam dobór WordPressa jako platformy do zarządzania treścią jest czynnikiem sprzyjającym poprawie pozycji, ale nie jedynym. Z tego powodu zadbamy o dobranie odpowiednich fraz na które ma się wyświetlać Twoja strona w Google, a następnie nasycimy nimi teksty. Kładziemy również szczególny nacisk na odpowiednią strukturę kodu i szybkość wczytywania się strony. Strona ze zbyt dużą iloscią skryptów i pprzeładowana "ciężkimi" obrazami będzie spowalniała jej wczytywanie.

strony internetowe warszawa, doświadzenie użykownika, UX

UX, czyli jak zapewnic satysfakcję u klienta.

Zapewnienie pozytywnych wrażeń użytkownikowi na stronie internetowej to dzisiaj obowiązek każdego właściciela strony. W przeciwnym wypadku stracisz potencjalnych klientów, a konkurencja zyska nowych klientów. Żeby stworzyć stronę, która będzie intuicyjna oraz łatwa w obsłudze, przed przystąpieniem do projektowania analizujemy grupę docelową użytkowników Twojej strony WordPress, a następnie rozpoznajemy ich potrzeby i oczekiwania. W skład naszych działań związanych z tworzeniem dobrych doświadczeń wchodzi m.in zbudowanie odpowiedniej architektury informacji, zadbanie o szybkość ładowania się strony, zapewnienie odpowiedniego kontrastu miedzy tłem a tekstem oraz dostosowanie strony do urządzeń mobilnych. Każdy z tych elementów ma niebagatelne znaczenie dla zapewnienia zadowolenia użytkowników i realizacji Twoich celów biznesowych.

Zalety - Strony WordPress

Strony na WordPress są łatwe w obsłudze i posiadają bardzo intuicyjny interfejs użytkownika. Dodawanie nowych stron, zdjęć lub postów na blogu jest naprawdę łatwe. Możesz więc szybko zaktualizować swój blog firmowy bez konieczności płacenia agencji.

Google uwielbia strony tworzone na WordPressie. Architektura kodu stojąca za WordPressem jest bardzo przejrzysta i prosta, co ułatwia wyszukiwarkom indeksowanie Twojej witryny. W bazie WordPressa możesz znaleźć też wiele wtyczek SEO, takich jak Yoast, które oferują gotowe rozwiązanie do optymalizacji strony.

WordPress oferuje szereg wtyczek, takich jak WooCommerce (wtyczka sklepu), które zwiększą funkcjonalność Twojej witryny. Dzięki rozbudowanej bazie pluginów tworzonych przez społecznosć możemy łatwo dodać np. kalendarz wydarzeń, system rezerwacji czy spersonalizowany konfigurator.

Strony tworzone na WordPress są bardzo skalowalne, CMS ułatwia dodawanie dodatkowych stron do witryny. Platforma WordPress umożliwia dodanie nawet 1000 stron z treścią bez spadku wydajności.

Strony www responsywne, mobilne, warszawa

Najczęściej zadawane pytania

Proces stworzenia strony internetowej składa się z wielu etapów i jest zależny od Twoich indywidualnych wymagań. Możemy jednak powiedzieć, że przeciętny czas wykonania standardowej strony firmowej zajmuję od 2-3 tygodni. Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów i czasu potrzebnego na wykonanie strony internetowej.
Tak, po wdrożeniu strony na serwerze otrzymasz od nas krótką instrukcję obsługi strony na platformie WordPress. Zapewniamy wszechstronne wsparcie dla naszych klientów w samodzielnej aktualizacji strony internetowej. Będziemy Cię wspierać i doradzać nawet po zakończeniu projektu, ponieważ współpraca z nami – to długoterminowa relacja. WordPress został zaprojektowany tak, aby był przyjazny dla użytkowników nietechnicznych, więc gwarantujemy, że nie będziesz miał problemów z zarządzaniem stroną i dokonywaniem edycji treści.
Tak, tworzone przez na strony są w pełni zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarki Google. Konfigurując stronę na WordPressie dbamy o odpowiednie meta tagi strony, plik robots.txt oraz dodajemy mapę strony. Prócz tego, dbamy odpowiednią strukturę kodu i poprawność linków. Na koniec skonfigurujemy na stronie Google Analytics, abyś mógł śledzić statystyki odwiedzin i kazdą konwersję na stronie.
Wszystkie tworzone przez nas strony WordPress objęte są 12-miesięczną gwarancją. W tym czasie w razie wykrycia błędu zostanie on przez natychmiatowo usunięty. Co oczywiste, gwarancją nie są objęte błedy powstałe z winy dostawcy hostingu lub spowadowane przez samego użytkownika.
Nowoczesne strony internetowe Wordpress tworzymy w oparciu o profesjonalne, wysokiej jakości obrazy zakupione w bankach zdjęć jak np. Depositphotos. Możemy tez wykorzystać zdjęcia, które sam nam dostarczysz, musisz posiadać jednak do nich pełne prawa majątkowe.
Tak, stosujemy kilka różnych sposobów, aby zapewnić bezpieczeństwo tworzonych przez nas stron. Przede wszystkim dbamy aby hasło do serwera FTP i panelu administracyjnego było różne i odpowiednie trudne do złamania. Poza tym ograniczamy liczbę wtyczek firm trzecich do absolutenego minimum, a te które instalujemy są zawsze aktualne. Po wdrożeniu strony robimy zerową kopię bezpieczeństwa strony.
Instalowanie aktualizacji na stronie jest niezbędne do zapewnienia bezpieczeństwa. Oprócz naprawiania wszelkich problemów lub dodawania nowych funkcjonalności, aktualizacje łatają luki w zabezpieczeniach. Popularność WordPress’a sprawia, że staję się on celem ataku hakerów. Brak aktualizacji WordPress’a i wtyczek znacznie obniża bezpieczeństwo strony. Jeśli nie masz czasu lub boisz się, że coś zepsujesz możesz zlecić wykonanie aktualizacji nam.
5/5 - (77 votes)

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Kliknij, aby przeczytać więcej informacji.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close