Strony internetowe Kalisz

Projektujemy atrakcyjne strony dla przedsiębiorców z Kalisza i okolic.

Nasza oferta

Strony internetowe Kalisz

Projektujemy strony, które na siebie zarabiają

Projektowanie stron internetowych kalisz

Strony internetowe Kalisz

Nowoczesne i responywne strony internetowe

Profesjonalna, responsywna strona internetowa firmy jest kluczem do efektywnej prezentacji jej działalności. Z tego powodu niezwykle istotne jest, by posiadać atrakcyjną i funkcjonalną stronę firmową, która będzie pozwalała w niebanalny sposób zaprezentować informację o przedsiębiorstwie oraz zachęcić klientów do skorzystania z jej usług. Tworzymy strony www dopasowane do potrzeb Twoich klientów, nieszablonowe i odpowiadające najnowszym standardom w dziedzinie projektowania. Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami, a my przedstawimy Ci ofertę skrojoną do twoich potrzeb.

Projektowanie stron w Kaliszu

Projektowanie stron w Kaliszu

Strony www budujące zaufanie klientów

Specjalizujemy się w projektowaniu i implementowaniu nowoczesnych i intuicyjnych stron internetowych opartych na CMS WordPress. Dbamy oto, by nasze strony były jak najbardziej przyjazne dla użytkownika, dlatego przywiązujemy dużą wagę do User Experience. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, co sprawia, że każda zaprojektowana przez nas strona jest unikalna. Zapewniamy naszym klientom pomoc w doborze najlepszych technologii oraz rozwiązań marketingowych. Tworząc stronę internetową skupiamy się na tym, aby jak najszybciej załadowała się w przeglądarce oraz by była przyjazna dla wyszukiwarek internetowych (optymalizacja SEO).

Nasze atuty

Najwyższa jakość, nowoczesne rozwiązania, wygodna obsługa

Tak projekujemy strony internetowe Kalisz

Prosty system do zarządznia treścią (CMS WordPress)

Dedykowany projekt graficzny zgodny z najnowszymi trendami

Zoptymalizowany kod strony pod SEO

Zoptymalizowana pod kątem szybkości działania.

Strona dopasowana do wyświetlania na różnych urządzeniach (responsywna)

Galeria zdjęć, slider, statystyki Google Analytics

Pomoc i wsparcie techniczne dla klientów

projektowanie stron internetowych kalisz

Co wyróżnia nasze strony internetowe w Kaliszu?

Tworzone przez nas strony są unikatowe co oznacza, że nie znajdziesz drugiej takiej samej strony w internecie. Nie korzystamy z gotowych szablonów, lecz tworzymy strony WordPress dopasowane do Twoich oczekiwań i branży w której działasz. Stawiamy na unikalny design, korzystanie z najnowszych rozwiązań technologicznych, estetykę, użyteczność, funkcjonalność oraz podążanie za najnowszymi trendami. Projektowane przez nas strony internetowe powstają w oparciu o najpopularniejszym na świecie systemie zarządzania treścią jakim jest WordPress. Jest to CMS, który pozwala użytkownikowi na intuicyjne zarządzanie treścią strony bez posiadania specjalistycznych umiejętności. Wszystkie treści będą łatwo edytowalne w panelu administracyjnym WordPress.

Jak projektujemy?

burza mozgow

Planowanie

Na tym etapie zbieramy wymagania, opracowujemy układ i kolorystykę strony.

szkic strony

Grafika strony

Gdy mamy już wszystkie teksty i zdjęcia przygotowujemy wstępny projekt graficzny Twojej strony.

design strony

Programowanie

Po akceptacji projektu, przystępujemy do kodowania strony i wdrożenia jej do CMS’a WordPress.

wdrożenie projektu

Optymalizacja strony

Po wdrożeniu strony, pracujemy jeszcze nad tym, by strona była przyjazna wyszukiwarką i jak najszybciej się wczytywała.

Nasze realizacje

Strony internetowe Kalisz - Tworzenie, projektowanie optymalizacja

Chcesz stronę www? Jesteś z Kalisza lub okolic?

Przedstaw nam swoje oczekiwania, a my zajmiemy się resztą.

strony internetowe kalisz cennik

Strony internetowe Kalisz - Cennik

Ile kosztuje strona internetowa w Kaliszu i okolicach? Nie ma prostej odpowiedzi na to pytanie. Wszystko jest uzależnione od potrzeb klienta, czasu potrzebnego na jej wykonanie, stopnia złożoności projektu, liczby funkcjonalności itd. Wycenę strony internetowej można porównać do kupna nowego samochodu w salonie. Koszt samochodu jest uzależniony od tego jaką konfiguracje auta wybierzemy. Podobnie działa to w przypadku stron internetowych. Tworzone przez nas strony internetowe nie są oparte na gotowych szablonach, tylko powstają od podstaw w oparciu o indywidualne preferencje klienta. Orientacyjny koszt prostej strony firmowej stworzonej od postaw wynosi u nas od 1200 zł netto. Zależy Ci na wyjątkowej stronie? Przedstaw na swoje oczekiwania, a my wciągu 24h prześlemy Tobie bezpłatną wycenę strony www.


Chcesz poznać wycenę Twojej strony internetowej?

projektowanie stron internetowych kalisz

Optymalizacja SE0 - osiągaj wysokie pozycje w Google!

Zdecydowana większość użytkowników poszukuję informacji o usługach czy produktach w wyszukiwarce takiej jak Google. To czy Twoja strona internetowa osiągnie wysoką pozycję w wyszukiwarkach będzie zależało w dużej mierze od tego jak jak dobrze jest pod nie zoptymalizowana. Aby algorytm wyszukiwarki „polubił „ Twoją stronę zadbamy o odpowiednie nagłówki na stronie, napiszemy przyjazny kod, dobierzemy odpowiednie słowa kluczowe i zapewnimy odpowiednie linkowanie wewnętrzne. Tworząc stronę www duży nacisk kładziemy na jej szybkość ładowania się. Ma to nie tylko znaczenie z punktu widzenia wygody użytkownika, ale jest to też jeden z parametrów, który ma wpływ na ocenę strony www przez roboty Googla.

strony internetowe kalisz, doświadzenie użykownika, UX

UX, czyli jak wytworzyć najlepsze wrażenie u klienta.

Nasze strony internetowe projektujemy z myślą o użytkownikach. Od tego jak użytkownik będzie odbierał Twoją stronę zależy to czy pozostanie na niej na dłużej i czy będzie do niej powracał. Z tego powodu kluczem do stworzenia skutecznej strony www jest zrozumienie użytkownika, przyjęcie jego perspektywy oraz analiza jego zachowań. Atrakcyjna strona internetowa projektowana z uwzględnieniem potrzeb i oczekiwań klienta wzmocni zaufanie do Twojego biznesu oraz przyczyni się do zwiększenia konwersji na stronie. Projektując stronę zadbamy o to by jej użytkownik nie gubił się w gąszczu informacji, nawigacja była intuicyjna, a strona ładowała się dostatecznie szybko. Jako doświadczona agencja wiemy jak duże znaczenie ma zapewnienie jak najlepszych wrażeń użytkownikowi strony www i jak to pracuję na sukces Twojego biznesu.

DLACZEGO MY

Naszą najważniejszą usługą jest tworzenie stron internetowych w Kaliszu. Zaprojektowane przez nas strony wyróżnia dbałość o detale zarówno w sferze designu jak i struktury kodu, który tworzymy.

Intuicyjność i przejrzystość jest naszym priorytetem. Dlatego dużą uwagę przykładamy do tego, aby poruszanie się po zaprojektowanych przez nas stronach było jak najbardziej intuicyjne, a użytkownik odwiedzający stronę znajdywał zawsze to czego chciał.

Dbamy o to, aby kod źródłowy naszej strony, był jak najbardziej przyjazny dla wyszukiwarek internetowych, co przełoży się na pozycję twojej strony w wyszukiwarce.

Udzielimy Ci niezbędnej pomocy w razie jakichkolwiek problemów z działaniem strony. Pomożemy również w doborze odpowiedniego serwera i domeny, które będzie odpowiadało zapotrzebowaniu Twojej strony.

Strony www responsywne, mobilne, kalisz

Blog

Webdesign
Jak zwiększyć ruch na stronie internetowej?

Właśnie rozpocząłeś działalność na własny rachunek, w podbiciu rynku i wyniesieniu biznesu na szczyt ma Ci pomóc pięknie stworzona strona ...

Webdesign
Jak wykorzystać heurystyki Nielsena w projektowaniu stron internetowych?

Heurystyki Nielsena to zestaw dziesięciu ogólnych zasad projektowania interfejsów użytkownika, opracowany przez Jakoba Nielsena, eksperta ds. ...

Webdesign
Zasady Gestalt w projektowaniu stron internetowych

Nasz umysł to fascynujący i bardzo skomplikowany narząd, który pozwala nam abstrakcyjnie myśleć, uczyć i zapamiętywać. Na pewno nieraz zdarzyło ...

Najczęściej zadawane pytania

Hosting i domena są elementami niezbędnymi do funkcjonowania strony. Nasza agencja nie świadczy usług hostingowych i rejestracji domen. Jeśli jednak nie posiadasz wiedzy w tym temacie, to możemy Ci doradzić polecanych przez nas dostawców hostingu i rejestratorów domen i również w Twoim imieniu zakupić serwer i domenę. Możesz również zakupić serwer i domenę samodzielnie, a następnie przekazać nam dane dostępowe do nich, a my zajmiemy się konfiguracją tych usług pod Twoją stronę internetową.
Czas potrzebny na wykonanie strony internetowej zależny jest od stopnia złożoności projektu. Możemy przyjąć, że czas wykonania standardowej strony wynosi od 2 do 3 tygodni. Czas ten jednak może ulec wydłużeniu, ze względu na poziom skomplikowania, liczbę poprawę klienta, cz inne czynniki. Dokładny czas realizacji projektu będziemy mogli podać po poznaniu Twoich wymagań odnośnie strony.
Strony internetowe Kalisz tworzymy w oparciu o CMS WordPress, który umożliwia łatwe dodawanie i edycję treści na stronie. Po wykonaniu strony przekażemy Ci instrukcję obsługi korzystania ze strony, dzięki czemu będziesz w stanie samodzielnie nią zarządzać.
Na każdą stworzoną przez nas stronę klient otrzymuję 12 miesięcy gwarancji.Przed przekazaniem strony użytkownikowi strony wykonane przez nas są gruntownie testowane. Może jednak dojść do sytuacji, w której błąd zostanie wykryty w trakcie użytkowania strony. W takiej sytuacji natychmiastowo i bezpłatnie usuwamy wszelkie usterki ze strony. Nie dotyczy to jednak sytuacji powstałych z winy dostawcy hostingu, czy usterek spowodowanych przez samego użytkownika.
Profesjonalne strony internetowe Kalisz tworzymy w oparciu o profesjonalne, wysokiej jakości obrazy zakupione w bankach zdjęć jak np. Depositphotos. Możemy tez wykorzystać zdjęcia, które sam nam dostarczysz, musisz posiadać jednak do nich pełne prawa majątkowe.
Tak, każda przygotowana przez nas strona internetowa jest zabezpieczona przed nieuprawnionym przejęciem strony lub jej zainfekowaniem wirusami. Oczywiście nawet najlepsze zabezpieczenia zdadzą się na nic, jeśli właściciel strony sam nie przestrzega podstawowych zasad bezpieczeństwa. Dlatego przed przekazaniem strony udzielimy Ci niezbędnych wskazówek w zakresie bezpieczeństwa.
Do rozpoczęcia prac nad projektem strony internetowej będą nam potrzebne takie materiały jak: logo strony, teksty, zdjęcia, a także informację kontaktowe: telefon, email oraz lokalizacja firmy.
5/5 - (57 votes)

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Kliknij, aby przeczytać więcej informacji.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close