Strony internetowe Konin

Tworzymy nowoczesne strony dla firm i osób indywidualnych z Konina i okolic.

Czym się zajmujemy?

Strony internetowe Konin

Zadbamy o przyszłość Twojej firmy w Internecie

Projektowanie stron internetowych konin

Responsywne strony internetowe Konin

Nowoczesne i użyteczne strony internetowe

Nowoczesna strona internetowa firmy wpływa na jej wizerunek w oczach klientów, buduje zaufanie, podnosi jej prestiż i pozwala osiągnąć sukces w Internecie. Z tego powodu tak istotne jest posiadanie strony, która będzie umożliwiała atrakcyjne zaprezentowanie oferty firmy oraz zapewniała łatwą komunikację z klientem. Jeśli więc zależy Tobie, aby strona firmowa wyróżniała się na tle konkurencji i świetnie wyglądała na każdym urządzeniu na jakim będzie wyświetlana, to zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Projektowanie stron w Koninie

Tworzenie stron internetowych Konin

Strony www, które na siebie zarabiają

Profesjonalna strona internetowa Twojej działalności to inwestycja na lata, która pozwoli Ci na pozyskanie nowych klientów, a także utrzymanie trwałych relacji z obecnymi klientami firmy. Nowoczesna strona www jest także doskonałym narzędziem do budowania pozytywnego wizerunku Twojej firmy oraz zwiększa wiarygodność Twojego biznesu w oczach klientów. Jest ona dostępna dla odbiorców Twoich usług przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i 12 miesięcy w roku. Jej wygląd, szybkość działania, dopasowanie do odbiorców ma niebagatelny wpływ na postrzeganie Twojej firmy w sieci. Dlatego warto, abyś powierzył stworzenie strony internetowej profesjonalistom takim jak my.

Nasze atuty

Niebanalna estetyka, wysoka jakość, użytecznosć

Tak projekujemy strony internetowe Konin

Intuicyjna edycja strony z CMS WordPress

Nowoczesny projekt graficzny strony

Zoptymalizowany kod strony pod SEO

Szybki czas wczytywania strony

Strona dopasowana do urządzeń mobilnych (responsywna)

Formularz kontaktowy, mapa dojazdu, statystyki Google Analytics

Pomoc i wsparcie techniczne dla klientów

projektowanie stron internetowych konin

Czym wyróżniają się nasze strony internetowe w Koninie

Projektowane przez nas strony internetowe Konin są dopracowane w każdym możliwym elemencie. Zaczynając od warstwy wizualnej projektu, poprzez zastosowanie najnowszych technologii, a skończywszy na aspektach optymalizacji i bezpieczeństwa strony internetowej. Każdy kolejny projekt traktujemy indywidualnie. Zanim przystąpimy do projektowania strony, analizujemy grupę docelową jaką są twoi klienci. Bierzemy pod uwagę specyfikę branży w której działasz i konkurencję. Szczególną uwagę zwracamy, by nasze strony firmowe były dopieszczone wizualnie i robiły na klientach pozytywne wrażenie już od pierwszych sekund ich obecności na stronie. Zapewniamy również CMS, który umożliwia łatwą obsługę oraz dodawanie i modyfikację treści na stronie.

Jak projektujemy?

burza mozgow

Burza mózgów

Na tym etapie poznajemy twoje wymagania i przedstawiamy Ci nasze pomysły na ich zrealizowanie.

szkic strony

Projekt graficzny

Następnie tworzymy unikatowy projekt graficzny i przedstawiamy Ci go do oceny.

design strony

Wdrożenie projektu

Gdy stworzony przez nas projekt graficzny zostanie przez Ciebie zaakceptowany, przystępujemy do wdrażania strony do CMS’a WordPress.

wdrożenie projektu

Optymalizacja strony

Wykorzystujemy tutaj szereg technik, które sprawią, że strona będzie bezpieczna i przyjazna dla wyszukiwarek internetowych.

Nasze realizacje

Strony internetowe Konin - Tworzenie, projektowanie optymalizacja

Chcesz stronę www? Jesteś z Konina lub okolic?

Przedstaw nam swoje oczekiwania, a my zajmiemy się resztą.

strony internetowe konin cennik

Strony internetowe Konin - Cennik

Zastanawiasz się ile kosztuje stworzenie strony internetowej w Koninie i okolicach? Nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi. By wycenić stronę internetową trzeba wsiąść pod uwagę wiele czynników: stopień skomplikowania, liczbę funkcjonalności, rozwiązania technologiczne, złożoność animacji, objętość treści, itp. Każda stworzona przez nas strona internetowa powstaje na podstawie indywidualnego projektu i wytycznych klienta. Nie tworzymy stron w oparciu o gotowe szablony jak wiele agencji, z tego powodu nie posiadamy sztywno określonego zakresu cen. Cena najprostszej strony firmowej wykonanej w oparciu o indywidualny projekt graficzny zaczyna się u nas od 1000 zł netto. Zachęcamy do przedstawienia nam swoich wymagań, a w ciągu 24 h prześlemy Ci koszt utworzenia strony internetowej.


Chcesz poznać wycenę Twojej strony internetowej?

projektowanie stron internetowych konin

Optymalizacja, klucz do wysokich pozycji!

Czy zastanawiałeś się kiedyś co sprawia, że jedne strony są wysoko w wynikach wyszukiwania, a inne znajdują się na odległych pozycjach. Odpowiedzią na to pytanie jest odpowiednia optymalizacja strony internetowej. Przystępując do projektowania stron internetowych w Koninie stawiamy sobie za cel, by były one dobrze zoptymalizowane pod kątem takich wyszukiwarek internetowych jak Google. Odpowiednio wykonana optymalizacja strony sprawi, że ma ona szansę na osiągnięcie wysokich pozycji w wyszukiwarce i wzrost konwersji. Dla algorytmów wyszukiwarek istotne znaczenie ma struktura html naszej strony internetowej, dlatego szczególnie istotną wagę przykładamy do pisania semantycznego kodu, który będzie zrozumiały dla robotów indeksujacych stronę. Nie bez znaczenia jest też dobór odpowiednich słów kluczowych, na które ma się wyświetlać Twoja strona internetowa w wyszukiwarce. Dostosowanie treści pod względem słów kluczowych przełoży się na poprawę jej widocznosci. W walce o jak najwyższą pozycję znaczenie ma również szybkość ładowania strony. Wpływa ona nie tylko na komfort użytkowania strony, ale też jest jednym z czynników majacych wpływ na widoczność strony w Google.

strony internetowe konin, dośiadzenie użykownika, UX

UX, czyli zapewniamy doskonałe wrażenia użytkownika

Projektując stronę internetową kładziemy nacisk nie tylko na jej wizualny wygląd, ale przede wszystkim na zapewnienie pozytywnych wrażeń jej użytkownikowi. Mówiąc prościej chcemy, by korzystanie z naszych stron było przyjemne, a użytkownik znalazł na niej wszystko, to czego oczekiwał. Strona przyjazna użytkownikowi powinna być prosta w obsłudze, umożliwiać łatwe odnajdywanie informacji, wolna od błędów, szybka w działaniu oraz użyteczna. Kierując się tymi zasadami tworzymy strony internetowe, które skutecznie realizują potrzeby Twoich klientów i jednocześnie wspierają Twoje cele biznesowe.

DLACZEGO MY

Naszą kluczową usługą jest projektowanie stron internetowych w Koninie. Zaprojektowane przez nas strony wyróżnia dbałość o detale zarówno w sferze designu jak i struktury kodu, który tworzymy.

Intuicyjność i przejrzystość jest naszym priorytetem. Dlatego dużą uwagę przykładamy do tego, aby poruszanie się po zaprojektowanych przez nas stronach było jak najbardziej intuicyjne, a użytkownik odwiedzający stronę znajdywał zawsze to czego chciał.

Dbamy o to, aby kod źródłowy naszej strony, był jak najbardziej przyjazny dla wyszukiwarek internetowych, co przełoży się na pozycję twojej strony w wyszukiwarce.

Udzielimy Ci niezbędnej pomocy w razie jakichkolwiek problemów z działaniem strony. Pomożemy również w doborze odpowiedniego serwera i domeny, które będzie odpowiadało zapotrzebowaniu Twojej strony.

Strony www responsywne, mobilne, konin, poznań

Blog

Webdesign
Jak zwiększyć ruch na stronie internetowej?

Właśnie rozpocząłeś działalność na własny rachunek, w podbiciu rynku i wyniesieniu biznesu na szczyt ma Ci pomóc pięknie stworzona strona ...

Webdesign
Jak wykorzystać heurystyki Nielsena w projektowaniu stron internetowych?

Heurystyki Nielsena to zestaw dziesięciu ogólnych zasad projektowania interfejsów użytkownika, opracowany przez Jakoba Nielsena, eksperta ds. ...

Webdesign
Zasady Gestalt w projektowaniu stron internetowych

Nasz umysł to fascynujący i bardzo skomplikowany narząd, który pozwala nam abstrakcyjnie myśleć, uczyć i zapamiętywać. Na pewno nieraz zdarzyło ...

Najczęściej zadawane pytania

Hosting i domena są elementami niezbędnymi do funkcjonowania strony. Nasza agencja nie świadczy usług hostingowych i rejestracji domen. Jeśli jednak nie posiadasz wiedzy w tym temacie, to możemy Ci doradzić polecanych przez nas dostawców hostingu i rejestratorów domen i również w Twoim imieniu zakupić serwer i domenę. Możesz również zakupić serwer i domenę samodzielnie, a następnie przekazać nam dane dostępowe do nich, a my zajmiemy się konfiguracją tych usług pod Twoją stronę internetową.
Czas potrzebny na wykonanie strony internetowej zależny jest od stopnia złożoności projektu. Możemy przyjąć, że czas wykonania standardowej strony wynosi od 2 do 3 tygodni. Czas ten jednak może ulec wydłużeniu, ze względu na poziom skomplikowania, liczbę poprawę klienta, cz inne czynniki. Dokładny czas realizacji projektu będziemy mogli podać po poznaniu Twoich wymagań odnośnie strony.
Strony internetowe Konin tworzymy w oparciu o CMS WordPress, który umożliwia łatwe dodawanie i edycję treści na stronie. Po wykonaniu strony przekażemy Ci instrukcję obsługi korzystania ze strony, dzięki czemu będziesz w stanie samodzielnie nią zarządzać.
Na każdą stworzoną przez nas stronę klient otrzymuję 12 miesięcy gwarancji.Przed przekazaniem strony użytkownikowi strony wykonane przez nas są gruntownie testowane. Może jednak dojść do sytuacji, w której błąd zostanie wykryty w trakcie użytkowania strony. W takiej sytuacji natychmiastowo i bezpłatnie usuwamy wszelkie usterki ze strony. Nie dotyczy to jednak sytuacji powstałych z winy dostawcy hostingu, czy usterek spowodowanych przez samego użytkownika.
Profesjonalne strony internetowe Konin tworzymy w oparciu o profesjonalne, wysokiej jakości obrazy zakupione w bankach zdjęć jak np. Depositphotos. Możemy tez wykorzystać zdjęcia, które sam nam dostarczysz, musisz posiadać jednak do nich pełne prawa majątkowe.
Tak, każda przygotowana przez nas strona internetowa jest zabezpieczona przed nieuprawnionym przejęciem strony lub jej zainfekowaniem wirusami. Oczywiście nawet najlepsze zabezpieczenia zdadzą się na nic, jeśli właściciel strony sam nie przestrzega podstawowych zasad bezpieczeństwa. Dlatego przed przekazaniem strony udzielimy Ci niezbędnych wskazówek w zakresie bezpieczeństwa.
Do rozpoczęcia prac nad projektem strony internetowej będą nam potrzebne takie materiały jak: logo strony, teksty, zdjęcia, a także informację kontaktowe: telefon, email oraz lokalizacja firmy.
5/5 - (34 votes)

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Kliknij, aby przeczytać więcej informacji.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close