Strony internetowe Poznań

Tworzymy profecjonalne strony internetowe dla klientów z Poznania i okolic.

Strony internetowe Poznań

Stwórz z nami skuteczną stronę i pozyskaj nowych klientów.

Każdy kto prowadzi działalność gospodarczą wie jak dużą rolę odgrywa wizerunek firmy w Internecie. W obecnych czasach strona internetowa nie jest już zachcianką, ale konieczny wymogiem, gdy chcemy skutecznie promować swoją firmę. Firmowy fanpage na facebooku to w obecnych czasach za mało. Sytuacja z października 2021, gdy Facebook uległ awarii pokazała, że nie można opierać biznesu na jednym kanale komunikacji, zwłaszcza gdy jest on zawodny. Również pandemia sprawiła, że ludzie znacznie chętniej poszukują interesujących ich produktów i usług w internecie.

Naszą ofertę tworzenia stron internetowych kierujemy do przedsiębiorców z Poznania i okolic. Poznań to miasto o dużym potencjale biznesowym, w którym wiele podmiotów rywalizuję o zdobycie uwagi klienta. Dzięki atrakcyjnej i użytecznej stronie internetowej zwiększysz rozpoznawalność swojej marki, a także przyciągniesz nowych klientów. My pomożemy twojej firmie zbudować wiarygodny wizerunek sieci, zwiększyć zyski oraz pokonać konkurentów w walce o uwagę klienta.

Tworzenie stron internetowych w Poznaniu to nasza specjalność. Jesteś zainteresowany przygotowaniem nowoczesnej strony internetowej na CMS WordPress? Skontaktuj się z nami, a my przedstawimy Ci ofertę skrojoną do twoich potrzeb.

Wyślij do nas zapytanie!

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Chcesz otrzymać wycenę Twojej strony internetowej i poznać naszą ofertę na strony www? Wypełnij poniższy formularz!

  Projektowanie stron internetowych poznań

  Responsywne strony internetowe Poznań

  Piękne i nowoczesne strony internetowe

  Współcześnie strona internetowa pełni rolę jednego z najważniejszych kanałów komunikacji, przez który możesz realizować swoje cele biznesowe. Od wyglądu strony firmowej i jej działania zależy jaki wizerunek zbudujesz w oczach klienta, czy zdobędziesz jego zaufanie i czy uda Cię zachęcić go do skorzystania z twoich usług. Projektując nasze strony www stawiamy na intuicyjność, funkcjonalność, użyteczność oraz spójność ze strategią biznesową naszego klienta. Każda z tworzonych przez nas stron jest owocem przemyślanego procesu, którego zwieńczeniem jest dostarczenie Tobie atrakcyjnej, profesjonalnej i spełniającej potrzeby użytkowników strony internetowej.

  Projektowanie stron w Poznaniu

  Tworzenie stron internetowych Poznań

  Zbudujemy profesjonalny wizerunek Twojej firmy

  Zgodnie z powiedzeniem "jak cię widzą, tak cie piszą" wygląd strony internetowej ma niebagatelny wpływ na postrzeganie Twojej działalności. Jako agencja z wieloletnim doświadczeniem przykładamy szczególną uwagę, by design tworzonych przez nas stron www był atrakcyjny, spójny z charakterem działalności oraz zgodny z najnowszymi trendami. W procesie projektowania dbamy o odpowiedni dobór kolorów, zdjęć, grafik oraz ikon, co przekłada się na jak najlepszą prezentację wizerunku firmy. Korzystamy z najnowszych technologii, które łączymy z nieszablonową i nowoczesną oprawą graficzną. Harmonia tych elementów zapewnia, że użytkownik doświadczy na tworzonej przez nas stronie najlepszych wrażeń, które skłonią go do uważnego zapoznania się z ofertą Twojego biznesu.

  Nasze atuty

  Nowocześnie, z pomysłem, profesjonalnie

  Tak projekujemy strony internetowe Poznań

  Indywidualny projekt graficzny

  Łatwa obsługa strony z CMS WordPress

  Strona responsywna (dostosowana do urządzeń mobilnych)

  Błyskawiczne ładowanie strony i optymalizacja SEO

  Statystyki Google Analytics

  Formularz kontaktowy, mapa dojazdu, galeria

  Strony internetowe zgodne z RODO

  projektowanie stron internetowych poznań

  Czym wyróżniają się nasze strony internetowe w Poznaniu

  U nas każda strona internetowa w Poznaniu tworzona jest od podstaw. Nie stosujemy gotowych szablonów. Stawiamy na przemyślany i unikatowy design, tak by twoja strona wyróżniała się na tle konkurencji. Przed rozpoczęciem procesu projektowania zapoznajemy się z branżą w której działasz oraz identyfikujemy najważniejsze potrzeby Twoich klientów. Wiemy jak ważne są detale, dlatego przykładamy szczególną uwagę do szczegółów, by dostarczyć naszym klientom produkt najwyższej jakości. Indywidualny projekt graficzny strony internetowej łączymy ze stosowaniem najnowszych rozwiązań technologicznych. Dzięki zastosowaniu na stronie www CMS WordPress proces dodawania i edycji treści na będzie przebiegał w sposób łatwy i intuicyjny.

  Jak projektujemy?

  burza mozgow

  Burza mózgów

  W pierwszy etapie identyfikujemy Wasze potrzeby i wymagania, a następnie przedstawiamy nasze pomysły

  szkic strony

  Projekt graficzny

  Na podstawie przekazanych wytycznych tworzymy indywidualną szatę graficzną zgodną z najnowszymi trendami.

  design strony

  Wdrożenie projektu

  Gdy tylko zaakceptujesz szatę graficzną strony rozpoczynamy proces programowania strony do systemu zarządzania treścią WordPress.

  wdrożenie projektu

  Optymalizacja strony

  W tym kroku pracujemy nad tym, aby strona była przyjazna dla wyszukiwarek internetowych oraz odpowiednio szybko się ładowała.

  Nasze realizacje

  Strony internetowe Poznań - Tworzenie, projektowanie optymalizacja

  Potrzebujesz strony www? Jesteś z Poznania lub okolic?

  Przedstaw nam swoje oczekiwania, a my zajmiemy się resztą.

  strony internetowe poznań cennik

  Strony internetowe Poznań - Cennik

  Ile kosztuje wykonanie strony internetowej w Poznaniu i okolicach? Odpowiedź na to pytanie nie jest łatwa. Wycena strony zależy od wielu czynników np.: stopnia złożoności strony, funkcjonalności, strona statyczna czy oparta o CMS WordPress, czasu potrzebnego na jej wdrożenie. Wszystkie nasze strony wykonujemy od podstaw na bazie indywidualnego projektu, dlatego nie posiadamy sztywno określonych stawek za wykonanie strony. Najprostsze strony wizytówki oparte o indywidualny projekt graficzny zaczynają się od 1500 zł netto. Bardziej złożone strony wyceniamy indywidualnie. Zachęcamy do kontaktu z nami i przedstawienia swoich wymagań, a my w ciągu 24h przedstawimy Ci indywidualną wycenę.


  Chcesz poznać wycenę Twojej strony internetowej?

  projektowanie stron internetowych poznań

  Wiemy, jak optymalizować strony internetowe!

  Pracując nad stroną internetową już od samego początku dbamy o to, by była jak najlepiej zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek internetowych. W końcu twoim celem jest posiadanie nie tylko pięknej strony firmowej, ale też takiej którą klienci łatwo będą mogli znaleźć w internecie. Piszemy kod który jest przyjazny dla wyszukiwarek internetowych i przystosowany pod SEO. Po przeprowadzonej analizie branży dobieramy słowa kluczowe na które ma się wyświetlać Twoja strona i odpowiednio do tego modyfikujemy teksty na stronie. Nie zapominamy również o tym jak ważna jest szybkość wczytywania strony internetowej. Wolno działająca stron nie tylko zniechęca klientów do jej przeglądania, ale wpływa także na jej pozycje w wyszukiwarce. Zadbanie o te wszystkie czynniki sprawi, ze Twoja strona internetowa zostanie wysoko oceniona przez algorytmy wyszukiwarek!

  strony internetowe poznań cennik

  UX, czyli zapewniamy doskonałe wrażenia użytkownika

  W odbiorze strony przez jej użytkownika liczy się nie tylko jej aspekt wizualny, ale przede wszystkim to czy to zaspokaja jego potrzeby i oczekiwania z którymi przyszedł. Czy użytkownik znalazł informację, których oczekiwał? Czy poruszanie się po stronie firmowej jest intuicyjne? Czy czcionka jest czytelna i ma odpowiedni kontrast? To tylko kilka z warunków, które muszą być spełnione, aby zapewnić Twoim klientom możliwie jak najlepsze wrażenia i doświadczenie płynące z interakcji z Twoją stroną internetową. Wsłuchiwanie się w potrzeby Twoich klientów jest kluczem, żeby zbudować stronę odpowiadającą im oczekiwaniom. Z tego powodu dogłębnie analizujemy Twoją konkurencję, określamy grupę docelową, badamy ich potrzeby i projektujemy stronę pod ich oczekiwania.

  DLACZEGO MY

  Naszą sztandarową usługą jest tworzenie stron internetowych w Poznaniu. Nasze strony internetowe projektujemy w oparciu o najnowsze trendy i technologię.

  Przejrzysta architektura informacji i intuicyjna nawigacja jest naszym priorytetem. Nie chcemy, by użytkownik opuszczał stronę z powodu trudności ze znalezieniem treści, dlatego skupiamy się na właściwym rozmieszczeniu informacji.

  Twój biznes będzie się rozwijał jeśli będziesz widoczny w sieci. Kod strony tworzymy tak, aby był jak najbardziej przyjazny dla wyszukiwarek, co pomoże w zdobyciu odpowiedniej pozycji w Google.

  Służymy opomocą w razie jakichkolwiek pytań związanych z obsługą strony. Doradzamy i pomagamy w wyborze serwer i domeny.

  Strony internetowe poznań

  Blog

  Webdesign
  Jak zwiększyć ruch na stronie internetowej?

  Właśnie rozpocząłeś działalność na własny rachunek, w podbiciu rynku i wyniesieniu biznesu na szczyt ma Ci pomóc pięknie stworzona strona ...

  Webdesign
  Jak wykorzystać heurystyki Nielsena w projektowaniu stron internetowych?

  Heurystyki Nielsena to zestaw dziesięciu ogólnych zasad projektowania interfejsów użytkownika, opracowany przez Jakoba Nielsena, eksperta ds. ...

  Webdesign
  Zasady Gestalt w projektowaniu stron internetowych

  Nasz umysł to fascynujący i bardzo skomplikowany narząd, który pozwala nam abstrakcyjnie myśleć, uczyć i zapamiętywać. Na pewno nieraz zdarzyło ...

  Najczęściej zadawane pytania

  Hosting i domena są elementami niezbędnymi do funkcjonowania strony. Nasza agencja nie świadczy usług hostingowych i rejestracji domen. Jeśli jednak nie posiadasz wiedzy w tym temacie, to możemy Ci doradzić polecanych przez nas dostawców hostingu i rejestratorów domen i również w Twoim imieniu zakupić serwer i domenę. Możesz również zakupić serwer i domenę samodzielnie, a następnie przekazać nam dane dostępowe do nich, a my zajmiemy się konfiguracją tych usług pod Twoją stronę internetową.
  Czas potrzebny na wykonanie strony internetowej zależny jest od stopnia złożoności projektu. Możemy przyjąć, że czas wykonania standardowej strony wynosi od 2 do 3 tygodni. Czas ten jednak może ulec wydłużeniu, ze względu na poziom skomplikowania, liczbę poprawę klienta, cz inne czynniki. Dokładny czas realizacji projektu będziemy mogli podać po poznaniu Twoich wymagań odnośnie strony.
  Strony internetowe Poznań tworzymy w oparciu o CMS WordPress, który umożliwia łatwe dodawanie i edycję treści na stronie. Po wykonaniu strony przekażemy Ci instrukcję obsługi korzystania ze strony, dzięki czemu będziesz w stanie samodzielnie nią zarządzać.
  Na każdą stworzoną przez nas stronę klient otrzymuję 12 miesięcy gwarancji.Przed przekazaniem strony użytkownikowi strony wykonane przez nas są gruntownie testowane. Może jednak dojść do sytuacji, w której błąd zostanie wykryty w trakcie użytkowania strony. W takiej sytuacji natychmiastowo i bezpłatnie usuwamy wszelkie usterki ze strony. Nie dotyczy to jednak sytuacji powstałych z winy dostawcy hostingu, czy usterek spowodowanych przez samego użytkownika.
  Profesjonalne strony internetowe Poznań tworzymy w oparciu o profesjonalne, wysokiej jakości obrazy zakupione w bankach zdjęć jak np. Depositphotos. Możemy tez wykorzystać zdjęcia, które sam nam dostarczysz, musisz posiadać jednak do nich pełne prawa majątkowe.
  Tak, każda przygotowana przez nas strona internetowa jest zabezpieczona przed nieuprawnionym przejęciem strony lub jej zainfekowaniem wirusami. Oczywiście nawet najlepsze zabezpieczenia zdadzą się na nic, jeśli właściciel strony sam nie przestrzega podstawowych zasad bezpieczeństwa. Dlatego przed przekazaniem strony udzielimy Ci niezbędnych wskazówek w zakresie bezpieczeństwa.
  Do rozpoczęcia prac nad projektem strony internetowej będą nam potrzebne takie materiały jak: logo strony, teksty, zdjęcia, a także informację kontaktowe: telefon, email oraz lokalizacja firmy.
  5/5 - (42 votes)

  Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Kliknij, aby przeczytać więcej informacji.

  The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

  Close